Форекс Брокер BHV Analytical – Рейтинг 2023, информация, отзывы клиентов

Форекс брокер BHV Analyticalhttp://bhva.ua/
Статус
Регулируется не регулируется
ПО
Адрес Украина, г. Киев, ул. Мечникова, 2 БЦ «Парус», 18 этаж

Міжнародна компанія BHV Analytical є провідною інвестиційно-консалтинговою компанією в сфері надання інформаційних, аналітичних, освітніх, юридичних і маркетингових послуг як інституціональним суб’єктам фінансового ринку – комерційним банкам, інвестиційним і брокерським компаніям, так і приватним інвесторам.

Команда фахівців міжнародного класу в сфері інвестування, співпрацюючи з закордонними партнерами, сформувала лідерську позицію BHV Analytical в ряді професійних напрямків і видів діяльності.

Маючи в своєму розпорядженні такі активи, як широка і глибока партнерська мережа в США, Великобританії, Німеччини, Франції, Швейцарії, Україні та Ізраїлі, BHV Analytical є не тільки посередником, що поєднує інтереси українського малого та середнього бізнесу з закордонним, але також активним провайдером по інтеграції України в світову фінансову систему і співтовариство.

Надаючи українським комерційним банкам інформаційну, аналітичну та академічну підтримку, BHV Analytical не тільки підвищує конкурентоспроможність банків, що обслуговуються, але і служить мостом між минулим і майбутнім всієї української банківської системи.

BHV Analytical підтримує приватних та інституційних інвесторів на фінансових ринках, забезпечуючи їх діяльності актуальною інформаційно-аналітичною базою і іншими інструментами. Так ми виконуємо функцію надійного партнера, що має багатий професійний досвід і тісно співпрацює з провідними західними банками, брокерами та інформаційними агентствами. Крім того, розширюючи спектр знань і можливостей своїх клієнтів, ми підвищуємо рівень інвестиційної культури, фінансової активності, і покращуємо діловий клімат.

BHV Analytical допомагає молодим перспективним проектам прийняти бізнес-форму, яка відповідає міжнародним стандартам якості, щоб стати привабливими для зарубіжного інвестора. Ми надаємо широкий перелік послуг з розвитку проекту, аж до підключення місцевого та / або іноземного фінансування.

BHV Analytical, як команда ентузіастів, прагне створити сприятливі умови для розвитку малого високотехнологічного бізнесу, забезпечуючи його зростання за рахунок наявних можливостей і ресурсів. Наша ініціатива спрямована на скорочення відтоку висококваліфікованої робочої сили та інноваційних технологій, а також на залучення іноземного капіталу в країну для фінансування привабливих інвестиційних проектів.

Торговая информация и условия BHV Analytical

Год основания 2014
Регулируется не регулируется
Тип брокера
Платформа
Языки
Другие инструменты
Способы оплаты
Мини счет, $
Стандартный счет, $ 100
ECN счет, $
Мин. размер лота
Макс. кред. плечо 200
Спрэд
Комиссия
Начисление % на остаток
Бонус за первый депозит
Валюты счета
Бесплатный звонок в службу поддержки
Адрес головного офиса
WWW
Конкурсы, соревнования
Все отзывы и комментарии
BHV Analytical

Рейтинг голосов

0 %   0 %


BHV Analytical не участвует в рейтинге форекс брокеров


Рейтинг отзывов

Рейтинг отзывов BHV Analytical – 2

Отзывы клиентов

Alpari Limited
31 Янв, 2023   Демо-счет Альпари - простой способ научиться торговать

Преимущества демо-счета: Практическое изучение основ торговли; Торговля без риска для собственных средств; Удобное знакомство с платформами...

BCS Markets
31 Янв, 2023   Что такое «парадигма летящих гусей»

Ни для кого не секрет, что все страны развиваются по-разному. Одни чуть быстрее, другие - отстают, но всегда пытаются нагнать тех, кто идет впереди...

Alpari Limited
30 Янв, 2023   Изменение дня списания ставки тройного свопа

Сообщаем вам о том, что с 23/01/2023, в связи с изменениями, введенными нашими поставщиками ликвидности, списание ставки тройного свопа будет...

NPBFX
25 Янв, 2023   NPBFX: Как зарабатывать на «металлическом» трейдинге?

Золото и серебро всегда были проверенными активами для инвестирования и сбережений. Инструменты рынка...

AMarkets
24 Янв, 2023   Как зарабатывать на криптовалюте?

Инвесторы должны осознавать, что текущая макросреда, отсутствие регулирования плюс нечеткая нормативно-правовая база...

BCS Markets
23 Янв, 2023   Как понять, что акция и рынок уже достигли минимумов

Когда рынок снижается, высок соблазн попытаться откупить акции на дне, чтобы заработать как можно больше...

BCS Markets
20 Янв, 2023   Сезон отчетности корпораций: как оценить компании в портфеле

Несколько раз в году у инвесторов наступает горячая пора: компании, которые торгуются на бирже...