Форекс Брокер BHV Analytical – Рейтинг 2022, информация, отзывы клиентов

Форекс брокер BHV Analyticalhttp://bhva.ua/
Статус
Регулируется не регулируется
ПО
Адрес Украина, г. Киев, ул. Мечникова, 2 БЦ «Парус», 18 этаж

Міжнародна компанія BHV Analytical є провідною інвестиційно-консалтинговою компанією в сфері надання інформаційних, аналітичних, освітніх, юридичних і маркетингових послуг як інституціональним суб’єктам фінансового ринку – комерційним банкам, інвестиційним і брокерським компаніям, так і приватним інвесторам.

Команда фахівців міжнародного класу в сфері інвестування, співпрацюючи з закордонними партнерами, сформувала лідерську позицію BHV Analytical в ряді професійних напрямків і видів діяльності.

Маючи в своєму розпорядженні такі активи, як широка і глибока партнерська мережа в США, Великобританії, Німеччини, Франції, Швейцарії, Україні та Ізраїлі, BHV Analytical є не тільки посередником, що поєднує інтереси українського малого та середнього бізнесу з закордонним, але також активним провайдером по інтеграції України в світову фінансову систему і співтовариство.

Надаючи українським комерційним банкам інформаційну, аналітичну та академічну підтримку, BHV Analytical не тільки підвищує конкурентоспроможність банків, що обслуговуються, але і служить мостом між минулим і майбутнім всієї української банківської системи.

BHV Analytical підтримує приватних та інституційних інвесторів на фінансових ринках, забезпечуючи їх діяльності актуальною інформаційно-аналітичною базою і іншими інструментами. Так ми виконуємо функцію надійного партнера, що має багатий професійний досвід і тісно співпрацює з провідними західними банками, брокерами та інформаційними агентствами. Крім того, розширюючи спектр знань і можливостей своїх клієнтів, ми підвищуємо рівень інвестиційної культури, фінансової активності, і покращуємо діловий клімат.

BHV Analytical допомагає молодим перспективним проектам прийняти бізнес-форму, яка відповідає міжнародним стандартам якості, щоб стати привабливими для зарубіжного інвестора. Ми надаємо широкий перелік послуг з розвитку проекту, аж до підключення місцевого та / або іноземного фінансування.

BHV Analytical, як команда ентузіастів, прагне створити сприятливі умови для розвитку малого високотехнологічного бізнесу, забезпечуючи його зростання за рахунок наявних можливостей і ресурсів. Наша ініціатива спрямована на скорочення відтоку висококваліфікованої робочої сили та інноваційних технологій, а також на залучення іноземного капіталу в країну для фінансування привабливих інвестиційних проектів.

Торговая информация и условия BHV Analytical

Год основания 2014
Регулируется не регулируется
Тип брокера
Платформа
Языки
Другие инструменты
Способы оплаты
Мини счет, $
Стандартный счет, $ 100
ECN счет, $
Мин. размер лота
Макс. кред. плечо 200
Спрэд
Комиссия
Начисление % на остаток
Бонус за первый депозит
Валюты счета
Бесплатный звонок в службу поддержки
Адрес головного офиса
WWW
Конкурсы, соревнования
Все отзывы и комментарии
BHV Analytical

Рейтинг голосов

0 %   0 %


BHV Analytical не участвует в рейтинге форекс брокеров


Рейтинг отзывов

Рейтинг отзывов BHV Analytical – 2

Отзывы клиентов

BCS Markets
24 Июн, 2022   Зачем нужны цены и как они работают

Даже минимальное понимание экономических процессов может сделать жизнь каждого человека проще и спокойнее, считает Томас Соуэлл...

NPBFX
22 Июн, 2022   Введение в трейдинг на финансовых рынках

Вы заинтересованы в прибыльной торговле, но не знаете, как начать? Хотите изучить основные аспекты трейдинга и быть готовым к прибыльной торговле?

BCS Markets
20 Июн, 2022   Почему инвестировать могут все

Большинство людей не уверены в своей способности инвестировать свои собственные деньги. Скажите честно: вы потратили больше времени на...

BCS Markets
17 Июн, 2022   Как зарабатывать на маржинальных сделках

Биржевые механизмы позволяют покупать и продавать активы на большую сумму, чем у вас есть на счете. Разберемся на примерах, сколько денег можно...

AMarkets
17 Июн, 2022   Что такое пункт (pip) и пипс (point)? Расчет и торговая стратегия

Успешное управление капиталом в трейдинге, торговые стратегии, открытие сделок в торговом терминале - все это непосредственно...

BCS Markets
17 Июн, 2022   Альтернативные вложения: что выбрать вместо доллара и евро

На фоне санкций и внешних ограничений инвесторы ищут альтернативу западным валютам. Хранить в них деньги становится...

BCS Markets
17 Июн, 2022   Роботы-консультанты «надували» инвесторов

Комиссии по ценным бумагам и биржам США (SEC) обвиняет три дочерние компании брокера Charles Schwab в том, что их роботы-консультанты вводили...