Форекс Брокер BHV Analytical – Рейтинг 2022, информация, отзывы клиентов

Форекс брокер BHV Analyticalhttp://bhva.ua/
Статус
Регулируется не регулируется
ПО
Адрес Украина, г. Киев, ул. Мечникова, 2 БЦ «Парус», 18 этаж

Міжнародна компанія BHV Analytical є провідною інвестиційно-консалтинговою компанією в сфері надання інформаційних, аналітичних, освітніх, юридичних і маркетингових послуг як інституціональним суб’єктам фінансового ринку – комерційним банкам, інвестиційним і брокерським компаніям, так і приватним інвесторам.

Команда фахівців міжнародного класу в сфері інвестування, співпрацюючи з закордонними партнерами, сформувала лідерську позицію BHV Analytical в ряді професійних напрямків і видів діяльності.

Маючи в своєму розпорядженні такі активи, як широка і глибока партнерська мережа в США, Великобританії, Німеччини, Франції, Швейцарії, Україні та Ізраїлі, BHV Analytical є не тільки посередником, що поєднує інтереси українського малого та середнього бізнесу з закордонним, але також активним провайдером по інтеграції України в світову фінансову систему і співтовариство.

Надаючи українським комерційним банкам інформаційну, аналітичну та академічну підтримку, BHV Analytical не тільки підвищує конкурентоспроможність банків, що обслуговуються, але і служить мостом між минулим і майбутнім всієї української банківської системи.

BHV Analytical підтримує приватних та інституційних інвесторів на фінансових ринках, забезпечуючи їх діяльності актуальною інформаційно-аналітичною базою і іншими інструментами. Так ми виконуємо функцію надійного партнера, що має багатий професійний досвід і тісно співпрацює з провідними західними банками, брокерами та інформаційними агентствами. Крім того, розширюючи спектр знань і можливостей своїх клієнтів, ми підвищуємо рівень інвестиційної культури, фінансової активності, і покращуємо діловий клімат.

BHV Analytical допомагає молодим перспективним проектам прийняти бізнес-форму, яка відповідає міжнародним стандартам якості, щоб стати привабливими для зарубіжного інвестора. Ми надаємо широкий перелік послуг з розвитку проекту, аж до підключення місцевого та / або іноземного фінансування.

BHV Analytical, як команда ентузіастів, прагне створити сприятливі умови для розвитку малого високотехнологічного бізнесу, забезпечуючи його зростання за рахунок наявних можливостей і ресурсів. Наша ініціатива спрямована на скорочення відтоку висококваліфікованої робочої сили та інноваційних технологій, а також на залучення іноземного капіталу в країну для фінансування привабливих інвестиційних проектів.

Торговая информация и условия BHV Analytical

Год основания 2014
Регулируется не регулируется
Тип брокера
Платформа
Языки
Другие инструменты
Способы оплаты
Мини счет, $
Стандартный счет, $ 100
ECN счет, $
Мин. размер лота
Макс. кред. плечо 200
Спрэд
Комиссия
Начисление % на остаток
Бонус за первый депозит
Валюты счета
Бесплатный звонок в службу поддержки
Адрес головного офиса
WWW
Конкурсы, соревнования
Все отзывы и комментарии
BHV Analytical

Рейтинг голосов

0 %   0 %


BHV Analytical не участвует в рейтинге форекс брокеров


Рейтинг отзывов

Рейтинг отзывов BHV Analytical – 2

Отзывы клиентов

AMarkets
5 Окт, 2022   От 1 до 1 000 000! AMarkets исполнилось 15 лет!

1 октября компании AMarkets исполнилось 15 лет! Мы прошли путь от первого до миллионного клиента. Да, это было нелегко. Мы росли и развивались, ориентируясь только на лучших...

NPBFX
5 Окт, 2022   Проведите работу над ошибками в трейдинге

Ценой ошибки в трейдинге может стать не только упущенная прибыль, но и частичная или полная потеря депозита. Если ошибки носят системный характер...

BCS Markets
4 Окт, 2022   Нелегкое решение: когда стоит продавать акции

Вы купили акции надежного, стабильного эмитента и владеете ими длительное время. Произошел кризис, но вы держите в уме, что ситуация стабилизируется...

AMarkets
4 Окт, 2022   AMarkets: Самое надежное мобильное торговое приложение

Разработка удобного мобильного приложения для Android и iOS была одним из главных приоритетов компании. И мы рады сообщить, что в номинации...

BCS Markets
3 Окт, 2022   Как заработать на волатильном рынке: интрадей и свинг-трейдинг

В 2022 г. на американский рынок акций вернулась волатильность, а индекс S&P 500 потерял более 20% от рекордных...

NPBFX
28 Сен, 2022   Научитесь правильно фиксировать прибыль

Take Profit – это прямой путь к увеличению баланса на торговом счете и, конечно, повод для положительных эмоций трейдеров. Но как фиксировать прибыль правильно?

Alpari Limited
26 Сен, 2022   Партнерские программы Альпари: источник дополнительного дохода

Способов заработать с Альпари множество: рассказывайте о компании своему окружению, размещайте реферальные...