Форекс Брокер BHV Analytical – Рейтинг 2023, информация, отзывы клиентов

Форекс брокер BHV Analyticalhttp://bhva.ua/
Статус
Регулируется не регулируется
ПО
Адрес Украина, г. Киев, ул. Мечникова, 2 БЦ «Парус», 18 этаж

Міжнародна компанія BHV Analytical є провідною інвестиційно-консалтинговою компанією в сфері надання інформаційних, аналітичних, освітніх, юридичних і маркетингових послуг як інституціональним суб’єктам фінансового ринку – комерційним банкам, інвестиційним і брокерським компаніям, так і приватним інвесторам.

Команда фахівців міжнародного класу в сфері інвестування, співпрацюючи з закордонними партнерами, сформувала лідерську позицію BHV Analytical в ряді професійних напрямків і видів діяльності.

Маючи в своєму розпорядженні такі активи, як широка і глибока партнерська мережа в США, Великобританії, Німеччини, Франції, Швейцарії, Україні та Ізраїлі, BHV Analytical є не тільки посередником, що поєднує інтереси українського малого та середнього бізнесу з закордонним, але також активним провайдером по інтеграції України в світову фінансову систему і співтовариство.

Надаючи українським комерційним банкам інформаційну, аналітичну та академічну підтримку, BHV Analytical не тільки підвищує конкурентоспроможність банків, що обслуговуються, але і служить мостом між минулим і майбутнім всієї української банківської системи.

BHV Analytical підтримує приватних та інституційних інвесторів на фінансових ринках, забезпечуючи їх діяльності актуальною інформаційно-аналітичною базою і іншими інструментами. Так ми виконуємо функцію надійного партнера, що має багатий професійний досвід і тісно співпрацює з провідними західними банками, брокерами та інформаційними агентствами. Крім того, розширюючи спектр знань і можливостей своїх клієнтів, ми підвищуємо рівень інвестиційної культури, фінансової активності, і покращуємо діловий клімат.

BHV Analytical допомагає молодим перспективним проектам прийняти бізнес-форму, яка відповідає міжнародним стандартам якості, щоб стати привабливими для зарубіжного інвестора. Ми надаємо широкий перелік послуг з розвитку проекту, аж до підключення місцевого та / або іноземного фінансування.

BHV Analytical, як команда ентузіастів, прагне створити сприятливі умови для розвитку малого високотехнологічного бізнесу, забезпечуючи його зростання за рахунок наявних можливостей і ресурсів. Наша ініціатива спрямована на скорочення відтоку висококваліфікованої робочої сили та інноваційних технологій, а також на залучення іноземного капіталу в країну для фінансування привабливих інвестиційних проектів.

Торговая информация и условия BHV Analytical

Год основания 2014
Регулируется не регулируется
Тип брокера
Платформа
Языки
Другие инструменты
Способы оплаты
Мини счет, $
Стандартный счет, $ 100
ECN счет, $
Мин. размер лота
Макс. кред. плечо 200
Спрэд
Комиссия
Начисление % на остаток
Бонус за первый депозит
Валюты счета
Бесплатный звонок в службу поддержки
Адрес головного офиса
WWW
Конкурсы, соревнования
Все отзывы и комментарии
BHV Analytical

Рейтинг голосов

0 %   0 %


BHV Analytical не участвует в рейтинге форекс брокеров


Рейтинг отзывов

Рейтинг отзывов BHV Analytical – 2

Отзывы клиентов

Финам
30 Май, 2023   Психологические ошибки трейдеров: как с ними бороться

Именно на своих оплошностях мы учимся, но в трейдинге каждая ошибка может стоить реальных денег. Вместе...

Финам
30 Май, 2023   Финам Менеджмент начал продажу паев ЗПИФа на майнинг криптовалют

УК Финам Менеджмент предложила клиентам возможность приобрести паи закрытого инвестиционного фонда...

BCS Markets
25 Май, 2023   Brent и WTI стали ближе. Что представляет из себя мировой эталон нефти

Североморский сорт Brent долгие годы удерживает позиции главного ценового ориентира для торговли нефтью...

AMarkets
25 Май, 2023   Как формируется тренд на Форекс?

Тренд - друг и товарищ? Только в том случае, если вы умеете правильно его понимать. Важно не только распознавать генеральное направление движения...

BCS Markets
23 Май, 2023   Почему финансовые пирамиды все еще существуют

Всем известны случаи крупных финансовых мошенничеств - пирамид, от которых пострадали множество инвесторов. Но, несмотря на то, что их деятельность...

AMarkets
23 Май, 2023   Что такое стратегии Форекс и как их выбрать

Стратегии торговли на рынке Форекс - это методики входа и выхода из валютных позиций плюс определенный набор правил управления рисками...

NPBFX
23 Май, 2023   Торговля CFD: плюсы и минусы на Forex

Еще лет двадцать назад торговля нефтью или, например, акциями ведущих мировых брендов была практически недоступна среднестатистическому гражданину...